FT3HDBPH50.0-T3
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
FT3HDBPH50.0-T3
Manufacturer
Fox Electronics
Description
OSC TCXO 50MHZ 3.3V HCMOS
Manufacturer :
Fox Electronics
Product Category :
Oscillators
Product Status :
Active
Load Capacitance :
15 pF
Factory Lead Time :
13 Weeks
Standard Frequency :
50 MHz
Series :
Operating Supply Voltage :
3.3 V
Operating Temperature :
-30 to 75 °C
Oscillator Type :
HCMOS
JESD-609 Code :
e4
Operating Frequency :
50 MHz
Frequency Stability :
2.5 ppm