FSG.0B.306.CLAD52Z
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
FSG.0B.306.CLAD52Z
Manufacturer
LEMO
Description
LBP KEYG 6C CHR 5.2MM D BR
Manufacturer :
LEMO
Product Category :
Circular Connector Assemblies
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • CUI Devices
    CONN RCPT FMALE DIN 5POS SOLDER
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER