FS3000/6000A-TF-4-II
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
FS3000/6000A-TF-4-II
Manufacturer
Fluke Electronics
Description
FS3000A/6000A 4-PH 36-INCH THIN
Manufacturer :
Fluke Electronics
Product Category :
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Factory Lead Time :
8 Weeks
Ratings :
CAT III 1000V, CAT IV 600V
Type :
Current Meter, Clamp/Probe (Add On)
Specifications :
Measures AC Current to 6000A, BNC Interface