FQ5400001
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
FQ5400001
Manufacturer
Diodes Incorporated
Description
CRYSTAL 54.0000MHZ 9PF
Manufacturer :
Diodes Incorporated
Product Category :
Crystals
Load Capacitance :
9pF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
35Ohm
Factory Lead Time :
17 Weeks
Type :
MHz Crystal
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Frequency :
54MHz
Series :
SaRonix-eCera™ FQ
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Operating Mode :
Fundamental
Frequency Stability :
±10ppm