FQ2400003
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
FQ2400003
Manufacturer
Diodes Incorporated
Description
CRYSTAL 24.0000MHZ 9PF
Manufacturer :
Diodes Incorporated
Product Category :
Crystals
Operating Mode :
Fundamental
RoHS Status :
RoHS Compliant
Factory Lead Time :
17 Weeks
Frequency :
24MHz
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Load Capacitance :
9pF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60Ohm
Series :
SaRonix-eCera™ FQ
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Type :
MHz Crystal
Frequency Stability :
±10ppm