FN2500178
Mfr.Part #
FN2500178
Manufacturer
Diodes Incorporated
Description
XTAL OSC XO 25.000625MHZ CMOS
Manufacturer :
Diodes Incorporated
Product Category :
Oscillators
Mounting Feature :
Surface Mount
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Voltage - Supply :
3.3V
Supply Voltage :
3.3V
Fall Time-Max :
7ns
Base Resonator :
Crystal
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Operating Frequency :
25MHz
Output :
CMOS
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.8mm
Operating Temperature :
-20°C~85°C