FMP300FBF73-634R
Mfr.Part #
FMP300FBF73-634R
Description
RES 634 OHM 1% 3W AXIAL
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Packaging :
Bulk
Tolerance :
±1%
Resistance :
634Ohm
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Size / Dimension :
0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
Power (Watts) :
3W
Datasheets
FMP300FBF73-634R
YAGEO FMP300FBF73-634R
634Ohm, 3W, Metal Film,