FMF200FRF73-430R
Mfr.Part #
FMF200FRF73-430R
Description
RES 430 OHM 1% 2W AXIAL
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Power (Watts) :
2W
Size / Dimension :
0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Tolerance :
±1%
Resistance :
430Ohm
Datasheets
FMF200FRF73-430R
YAGEO FMF200FRF73-430R
430Ohm, 2W, Metal Film,