FMBD-345A-2512
Mfr.Part #
FMBD-345A-2512
Description
FMBD EP FILTER 3PH+N 2ST 25A 520
Stock
2
In Stock :
2
Chassis Mount
Voltage - Rated DC :
Configuration :
Two Stage
Current :
25 A
Series :
FMBD EP
GENERAL PURPOSE
Product Status :
Active
Package :
Box
Filter Type :
Three Phase (Wye)
Voltage - Rated AC :
520V
Operating Temperature :
-40°C ~ 100°C
Approval Agency :
cURus, ENEC, UL, VDE
Inductance :
Datasheets
FMBD-345A-2512
SCHURTER FMBD-345A-2512
Catalog related products
    LINE FILTER 125/250VAC 6.5A TH
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 115/250VAC 3A CHAS
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 75VAC 7A SMD
  • Schaffner EMC, Inc.
    LINE FILTER 250VAC 3A TH