FL3640002
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
FL3640002
Manufacturer
Diodes Incorporated
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
CRYSTAL 36.4800MHZ 12PF SMD
Manufacturer :
Diodes Incorporated
Product Category :
Crystals
Load Capacitance :
12pF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm
Frequency :
36.48MHz
Mounting Type :
Surface Mount
Height Seated (Max) :
0.031 0.78mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Type :
MHz Crystal
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Factory Lead Time :
15 Weeks
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency Stability :
±20ppm
Series :
SaRonix-eCera™ FL
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm