FL2500317Q
Mfr.Part #
FL2500317Q
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD
1 (Unlimited)
Additional Feature :
AT-CUT; AEC-Q200; TR
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50Ohm
Factory Lead Time :
17 Weeks
Operating Frequency :
25MHz
Frequency :
25MHz
Load Capacitance :
12pF
Operating Temperature :
-40°C~125°C
HTS Code :
Frequency Tolerance :
±10ppm
Surface Mount :
yes
Frequency Stability :
±40ppm
Physical Dimension :
L3.2XB2.5XH0.68 (mm)/L0.126XB0.098XH0.027 (inch)
Height Seated (Max) :
0.031 0.78mm
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm