FL2500093
Mfr.Part #
FL2500093
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD
Load Capacitance :
12pF
Factory Lead Time :
15 Weeks
Frequency Tolerance :
±10ppm
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Height Seated (Max) :
0.031 0.78mm
Operating Mode :
Fundamental
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Frequency Stability :
±15ppm
Frequency :
25MHz
Operating Temperature :
-40°C~85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60Ohm