FL2400170
Mfr.Part #
FL2400170
Description
CRYSTAL 24.0000MHZ 9PF SMD
Operating Temperature :
-40°C~105°C
Physical Dimension :
L3.2XB2.5XH0.65 (mm)/L0.126XB0.098XH0.026 (inch)
Load Capacitance :
9pF
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Surface Mount :
yes
Height Seated (Max) :
0.031 0.78mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Frequency Tolerance :
±10ppm
HTS Code :
Additional Feature :
AT-CUT; TR
Series :
SaRonix-eCera™ FL
Operating Frequency :
24MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm
Type :
MHz Crystal
RoHS Status :
RoHS Compliant
Mounting Type :
Surface Mount
Frequency :
24MHz
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Frequency Stability :
±20ppm