FK2500077J
Mfr.Part #
FK2500077J
Manufacturer
Diodes Incorporated
Package / Case
4-SMD, No Lead
Description
CLOCK SAW OSCILLATOR SEAM3225 T&
Manufacturer :
Diodes Incorporated
Product Category :
Oscillators
Symmetry-Max :
55/45%
Surface Mount :
yes
Physical Dimension :
3.2mm x 2.5mm x 1.0mm
RoHS Status :
RoHS Compliant
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Base Resonator :
Crystal
Supply Voltage-Min (Vsup) :
2.25V
Height Seated (Max) :
0.045 1.15mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Factory Lead Time :
15 Weeks
Frequency Adjustment-Mechanical :
No
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Output Load :
15 pF
Supply Voltage :
2.5V
Type :
XO (Standard)
Rise Time-Max :
5ns
Operating Frequency :
25MHz
Additional Feature :
STANDBY; ENABLE/DISABLE FUNCTION; TR
Mounting Feature :
Surface Mount
Series :
SaRonix-eCera™ FK
Fall Time-Max :
5ns
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Supply Voltage-Max (Vsup) :
2.75V