FIN7212.280.B
Mfr.Part #
FIN7212.280.B
Description
DC EMI FILTER 700V 280A
Datasheets
FIN7212.280.B
Enerdoor FIN7212.280.B
  • SCHURTER
    LINE FILTER 125/250VAC 6.5A TH
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 115/250VAC 3A CHAS
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 75VAC 7A SMD
  • Schaffner EMC, Inc.
    LINE FILTER 250VAC 3A TH