FIN1700G.080.M
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
FIN1700G.080.M
Manufacturer
Enerdoor
Description
EMI/RFI FILTER 600V 80A
Manufacturer :
Enerdoor
Product Category :
Power Line Filter Modules
Datasheets
FIN1700G.080.M
Enerdoor FIN1700G.080.M
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • SCHURTER
    LINE FILTER 125/250VAC 6.5A TH
  • XP Power
    EMC FILTER, CHASSIS MOUNT, ITE,
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 115/250VAC 3A CHAS
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 75VAC 7A SMD
  • Schaffner EMC, Inc.
    LINE FILTER 250VAC 3A TH