FIN15.010.M
Mfr.Part #
FIN15.010.M
Description
EMI/RFI FILTER 480V 10A
Stock
5
In Stock :
5
Datasheets
FIN15.010.M
Enerdoor FIN15.010.M
  • SCHURTER
    LINE FILTER 125/250VAC 6.5A TH
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 115/250VAC 3A CHAS
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 75VAC 7A SMD
  • Schaffner EMC, Inc.
    LINE FILTER 250VAC 3A TH