FHG.4B.306.CLAD15
Mfr.Part #
FHG.4B.306.CLAD15
Description
LB90 KEYG 6C CHR 1.5MM D
Circular Connector Assemblies
Datasheets
FHG.4B.306.CLAD15
  • CUI Devices
    CONN RCPT FMALE DIN 5POS SOLDER
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER