FHB.0K.304.CYCC45
Mfr.Part #
FHB.0K.304.CYCC45
Description
LK90 KEYB 4C CHR 4.5MM C
Circular Connector Assemblies
Datasheets
FHB.0K.304.CYCC45
  • CUI Devices
    CONN RCPT FMALE DIN 5POS SOLDER
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER