FH3200001
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
FH3200001
Manufacturer
Diodes Incorporated
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
Manufacturer :
Diodes Incorporated
Product Category :
Crystals
Height Seated (Max) :
0.028 0.70mm
Load Capacitance :
10pF
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Operating Temperature :
-20°C~75°C
Operating Mode :
Fundamental
Series :
SaRonix-eCera™ FH
Frequency :
32MHz
Size / Dimension :
0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
RoHS Status :
RoHS Compliant
Frequency Stability :
±10ppm
Factory Lead Time :
17 Weeks
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Mounting Type :
Surface Mount
Type :
MHz Crystal
Package / Case :
4-SMD, No Lead
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60Ohm