FGA.3B.330.CLAD62
Mfr.Part #
FGA.3B.330.CLAD62
Description
LBP KEYA 30C CHR 6.2MM D
Circular Connector Assemblies
Datasheets
FGA.3B.330.CLAD62
  • CUI Devices
    CONN RCPT FMALE DIN 5POS SOLDER
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER