FFA.1S.303.CLAL62Z
Mfr.Part #
FFA.1S.303.CLAL62Z
Description
LSP 3C CHR 6.2MM L BR STR PLUG
  • CUI Devices
    CONN RCPT FMALE DIN 5POS SOLDER
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER