FC1BSEEBK32.0-T3
Mfr.Part #
FC1BSEEBK32.0-T3
Manufacturer
Fox Electronics
Description
CRYSTAL 32MHZ 6PF SMT
Manufacturer :
Fox Electronics
Product Category :
Crystals
Material properties :
zinc galvanized
Product Status :
Active
Dim :
(Ø x L) 3.5 mm x 45 mm
Package :
Tape and Reel (TR)
Length :
45mm
Type :
ABC Spax screws
Series :
Content :
200pc(s)
(Ø) :
3.5mm