F91350020
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
F91350020
Manufacturer
Diodes Incorporated
Description
CRYSTAL 13.5600MHZ 20PF
Manufacturer :
Diodes Incorporated
Product Category :
Crystals
Surface Mount :
yes
Operating Frequency :
13.5MHz
Factory Lead Time :
17 Weeks
Frequency Stability :
±20ppm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60Ohm
Type :
MHz Crystal
Drive Level :
10 µW
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Additional Feature :
AT-CUT; TR
Operating Mode :
Fundamental
Load Capacitance :
20pF
Frequency :
13.56MHz