ETSA480313U-P51-WP
Mfr.Part #
ETSA480313U-P51-WP
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 150W
Product Category :
RoHS Status :
RoHS Compliant
Cord Length :
1.00076m
Power Dissipation-Max :
150W
Approval Agency :
CE, cULus
Height :
43.942mm
Number of Pins :
4
Length :
169.926mm
Max Operating Temperature :
60°C
Max Output Current :
3.13A
Width :
85.09mm
Min Operating Temperature :
0°C
Voltage - Output :
48V