ETMA360694UC-P68-WP
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
ETMA360694UC-P68-WP
Manufacturer
Bel
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 36V 250W
Manufacturer :
Bel
Product Category :
RoHS Status :
RoHS Compliant
Max Output Current :
6.94A
Connector Type :
RECTANGULAR
Factory Lead Time :
17 Weeks
Cord Length :
800.1mm
Height :
59.944mm
Min Operating Temperature :
0°C
Length :
188.468mm
Published :
Voltage - Output :
36V
Max Operating Temperature :
50°C
Power Dissipation-Max :
250W
Weight :
1.088622kg
Width :
104.394mm