ETMA2001250UC-P68-WP
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
ETMA2001250UC-P68-WP
Manufacturer
Bel
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 20V 250W
Manufacturer :
Bel
Product Category :
Connector Type :
RECTANGULAR
Weight :
1.088622kg
Approval Agency :
CE, NEMKO, cURus
Length :
188.468mm
Min Operating Temperature :
0°C
Width :
104.394mm
Height :
59.944mm
Power Dissipation-Max :
250W
Cord Length :
800.1mm
Max Output Current :
12.5A
RoHS Status :
RoHS Compliant
Max Operating Temperature :
50°C
Voltage - Output :
20V