ET425P12-Z
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
ET425P12-Z
Manufacturer
Nidec Copal Electronics
Description
SWITCH ROCKER
Manufacturer :
Nidec Copal Electronics
Product Category :
Series :
Capacitance :
180 uF
Product Status :
Obsolete
Ripple Current :
1110 mA
Package :
Bulk
ESR :
750 mOhm
Datasheets
ET425P12-Z
ET425P12-Z datasheet pdf and Toggle Switches product details from Nidec stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    PILOT LIGHT 12MM SQ RED CAP RED