ERA-3EED3480V
Mfr.Part #
ERA-3EED3480V
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm
Tolerance :
±0.5%
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Resistance :
348Ohm
Size / Dimension :
0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Datasheets
ERA-3EED3480V
ERA-3E Series, Thin Film, 348Ohm, 0.1W 1/10W, ±0.5%, -55°C~125°C