ERA-3EEB9090V
Mfr.Part #
ERA-3EEB9090V
ERA-3E
Factory Lead Time :
17 Weeks
Power Rating :
62.5mW
Size / Dimension :
0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Tolerance :
±0.1%
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Resistance :
909Ohm
Datasheets
ERA-3EEB9090V
ERA-3E Series, Thin Film, 909Ohm, 0.1W 1/10W, ±0.1%, -55°C~125°C