ERA-3EEB4321V
Mfr.Part #
ERA-3EEB4321V
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Tolerance :
±0.1%
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
ROHS3 Compliant
Published :
Power Rating :
62.5mW
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Factory Lead Time :
11 Weeks
Size / Dimension :
0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm
Resistance :
4.32kOhm
Datasheets
ERA-3EEB4321V
ERA-3E Series, Thin Film, 4.32kOhm, 0.1W 1/10W, ±0.1%, -55°C~125°C