ERA-3EEB2371V
Mfr.Part #
ERA-3EEB2371V
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm
Factory Lead Time :
11 Weeks
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Resistance :
2.37kOhm
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Tolerance :
±0.1%
Size / Dimension :
0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
ERA-3E
Published :
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Power Rating :
62.5mW
Datasheets
ERA-3EEB2371V
ERA-3E Series, Thin Film, 2.37kOhm, 0.1W 1/10W, ±0.1%, -55°C~125°C