ERA-3EEB2322V
Mfr.Part #
ERA-3EEB2322V
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Size / Dimension :
0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
Termination :
SMD/SMT
Weight :
2.012816mg
Power Rating :
62.5mW
Tolerance :
±0.1%
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Factory Lead Time :
17 Weeks
Resistance :
23.2kOhm
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Datasheets
ERA-3EEB2322V
ERA-3E Series, Thin Film, 23.2kOhm, 0.1W 1/10W, ±0.1%, -55°C~125°C