ERA-3ARB3481V
Mfr.Part #
ERA-3ARB3481V
Description
RES SMD 3.48KOHM 0.1% 1/10W 0603
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Tolerance :
±0.1%
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
Temperature Coefficient :
±10ppm/°C
Resistance :
3.48kOhm
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm
Surface Mount
Working Voltage :
75V
Size / Dimension :
0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm