ERA-3ARB2322V
Mfr.Part #
ERA-3ARB2322V
Description
RES SMD 23.2KOHM 0.1% 1/10W 0603
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
Tolerance :
±0.1%
ECCN Code :
EAR99
Temperature Coefficient :
±10ppm/°C
JESD-609 Code :
e3
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm
Working Voltage :
75V
Size / Dimension :
0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Packing Method :
TAPE, PUNCHED
Construction :
RECTANGULAR
Resistance :
23.2kOhm
Datasheets
ERA-3ARB2322V
Panasonic ERA-3ARB2322V
FIXED RESISTOR SURFACE MOUNT, ERA-3A Series, Thin Film, 23.2kOhm, 0.1W 1/10W, ±0.1%, -55°C~155°C