ERA-2VRB3091X
Mfr.Part #
ERA-2VRB3091X
Package / Case
7 mm x 5 mm
Description
RES 3.09K OHM 0.1% 1/10W 0402
Length :
7 mm
Output Format :
LVDS
Series :
XL
Power Rating :
63 mW
Brand :
Renesas Electronics
Frequency :
180 MHz
Minimum Operating Temperature :
- 20 C
Subcategory :
Oscillators
Renesas Electronics
Resistance :
3.09 kOhms
Package / Case :
7 mm x 5 mm
Maximum Operating Temperature :
+ 70 C
Product Category :
Standard Clock Oscillators
Height :
1.3 mm
Tolerance :
0.1 %
Termination Style :
SMD/SMT
Current Rating :
100 mA
Width :
5 mm
Voltage Rating :
50 V
Frequency Stability :
25 ppm
Product Type :
Standard Oscillators
Datasheets
ERA-2VRB3091X
Introducing Chip Resistor - Surface Mount Panasonic ERA-2VRB3091X from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Package / Case:7 mm x 5 mm, ERA-2VRB3091X pinout, ERA-2VRB3091X datasheet PDF, ERA-2VRB3091X amp .Beyond Chip Resistor - Surface Mount Panasonic ERA-2VRB3091X ,we also offer RC0201FR-071KL, RC0201FR-07100KL, RC0201FR-074K7L, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
Panasonic ERA-2VRB3091X
XL Series, 3.09 kOhms, 0.1 %,