ERA-2ARB3301X
Mfr.Part #
ERA-2ARB3301X
Description
RES SMD 3.3K OHM 0.1% 1/16W 0402
Factory Lead Time :
25 Weeks
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Power (Watts) :
0.063W 1/16W
Size / Dimension :
0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm
Height Seated (Max) :
0.016 0.40mm
Temperature Coefficient :
±10ppm/°C
Tolerance :
±0.1%
Resistance :
3.3kOhm
Datasheets
ERA-2ARB3301X
ERA-2A Series, Thin Film, 3.3kOhm, 0.063W 1/16W, ±0.1%, -55°C~155°C