EMRC13F2H-114.258M
Mfr.Part #
EMRC13F2H-114.258M
Package / Case
6-SMD, No Lead
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Current - Supply (Max) :
70mA
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Series :
EMRC13
Frequency Stability :
±20ppm
Type :
XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth :
Voltage - Supply :
3.3V
Absolute Pull Range (APR) :
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Function :
Enable/Disable
Frequency :
114.258 MHz
Output :
LVPECL
Current - Supply (Disable) (Max) :
35mA