EMMA240063-P6P-IC
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
EMMA240063-P6P-IC
Manufacturer
Bel
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 15W
Manufacturer :
Bel
Product Category :
Min Operating Temperature :
0°C
Connector Type :
PLUG
Max Output Current :
625mA
Cord Length :
1.80086m
Max Operating Temperature :
50°C
Height :
43.434mm
Width :
48.006mm
Voltage - Output :
24V
Approval Agency :
CE, GS, cURus
Polarity :
Positive
Weight :
130.18101g
RoHS Status :
RoHS Compliant
Power Dissipation-Max :
15W
Length :
80.518mm