ELG-100-C500D2-3Y
Mfr.Part #
ELG-100-C500D2-3Y
Description
LED CC AC/DC DRIVER 100W
Product Category :
Factory Lead Time :
15 Weeks
Output Current :
500mA
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Number of Outputs :
1
Output Voltage :
200V