ELANSC300-33KC-G
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
ELANSC300-33KC-G
Manufacturer
Rochester Electronics
Description
IC MCU 32BIT ROMLESS
Manufacturer :
Rochester Electronics
Product Category :
Microcontrollers
Program Memory Type :
ROMless
Base Product Number :
ELANSC300
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
3V ~ 5.5V
Data Converters :
EEPROM Size :
Speed :
33MHz