EG-2121CA 81.2500M-PHPNB
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
EG-2121CA 81.2500M-PHPNB
Manufacturer
Epson
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC SO 81.2500MHZ LVPECL
Manufacturer :
Epson
Product Category :
Oscillators
Series :
EG-2121CA
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
Output :
LVPECL
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Type :
SO (SAW)
Current - Supply (Max) :
80mA
Frequency Stability :
±100ppm
Factory Lead Time :
13 Weeks
Frequency :
81.25MHz
Voltage - Supply :
2.5V
Current - Supply (Disable) (Max) :
20mA
Mounting Type :
Surface Mount
Packaging :
Bulk
Operating Temperature :
0°C~70°C
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Base Resonator :
Crystal
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm