EFT-U16R5M01A
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
EFT-U16R5M01A
Manufacturer
Panasonic
Description
TRANSFORMER PIEZO 6.5W 1:61
Manufacturer :
Panasonic
Product Category :
Specialty Transformers
Length :
35mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Packaging :
Bulk
Height Seated (Max) :
0.126 3.20mm
Size / Dimension :
1.378Lx0.390W 35.00mmx9.90mm
Width :
9.9mm
Self Resonant Frequency :
53.6kHz