ECQ-P1H822FZW
Mfr.Part #
ECQ-P1H822FZW
Description
CAP FILM 8200PF 1% 50VDC RADIAL
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Lead Length :
4.5mm
Size / Dimension :
0.472Lx0.217W 12.00mmx5.50mm
Lead Spacing :
0.197 5.00mm
Reach Compliance Code :
Unknown
Lead Pitch :
5.0038mm
e3
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Height Seated (Max) :
0.551 14.00mm
Height :
14mm
Published :
Tolerance :
±1%
Capacitance :
8200pF
Voltage - Rated DC :
50V