ECQ-P1H752FZW
Mfr.Part #
ECQ-P1H752FZW
Description
CAP FILM 7500PF 1% 50VDC RADIAL
Height Seated (Max) :
0.551 14.00mm
Lead Pitch :
5.0038mm
Height :
14mm
Tolerance :
±1%
Lead Length :
4.5mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Capacitance :
7500pF