DW-50-14-S-D-1000
Mfr.Part #
DW-50-14-S-D-1000
Description
CONN HDR 100POS 0.1 STACK T/H
Datasheets
DW-50-14-S-D-1000
Flex Stack, DW Series 2 Rows Solder 0.100 2.54mm Bulk Through Hole 100 Positions Black