DW-15-08-T-S-248
Mfr.Part #
DW-15-08-T-S-248
Description
CONN HDR 15POS 0.1 STACK T/H TIN
Length - Stack Height :
0.248 6.300mm
Pitch :
0.100 2.54mm
Published :
Total Number of Contacts :
15
Length - Overall Pin :
0.530 13.462mm