DW-06-12-S-D-300
Mfr.Part #
DW-06-12-S-D-300
Description
CONN HDR 12POS 0.1 STACK T/H
Board Spacers, Stackers (Board to Board)
Datasheets
DW-06-12-S-D-300
Flex Stack, DW Series GENERAL PURPOSE BOARD STACKING CONNECTOR 2 Rows Solder 0.100 2.54mm Bulk Through Hole 12 Positions Black