DW-06-12-F-D-720
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
DW-06-12-F-D-720
Manufacturer
Samtec, Inc.
Description
CONN HDR 12POS 0.1 STACK T/H
Manufacturer :
Samtec, Inc.
Product Category :
Board Spacers, Stackers (Board to Board)
Datasheets
DW-06-12-F-D-720
Flex Stack, DW Series GENERAL PURPOSE BOARD STACKING CONNECTOR 2 Rows Solder 0.100 2.54mm Bulk Through Hole 12 Positions Black