DW-05-10-G-D-406
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
DW-05-10-G-D-406
Manufacturer
Samtec, Inc.
Description
CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
Manufacturer :
Samtec, Inc.
Product Category :
Board Spacers, Stackers (Board to Board)
Datasheets
DW-05-10-G-D-406
Flex Stack, DW Series GENERAL PURPOSE BOARD STACKING CONNECTOR 2 Rows Solder 0.100 2.54mm Bulk Through Hole 10 Positions Black